Biz Kimiz?

60 yılı aşkın deneyimi, sağlam finansal yapısı, yetkin yönetim kadrosu,
geniş dağıtım kanalları, güvenilir ticaret anlayışı ve yazıcı teknolojilerinin
gelişmeye başladığı ilk yıllardan bu yana sektördeki çeyrek asrı aşan uzmanlığı ile AKSEL

Sayfayı aşağı kaydırın.

Köklü ve Güçlü Şirket

1951 yılında, Avrupa’nın ünlü markalarının distribütörlüklerini yapmak üzere bir ortaklık olarak başlayan AKSEL’in yolculuğu, ülkemizde yapılan ekonomik reformlar ve ticari gelişim ile birlikte 1983 yılında yeniden yapılandırılarak Anonim Şirket haline dönüştürülmüştür.

1989 yılında, “Yazıcı Tüketim Malzemeleri” pazarında satışa başlayan AKSEL Türkiye’nin bu konudaki ilk muadil tedarikçisi olmuş ve gördüğü büyüme potansiyeli ile sektöre odaklanmaya ve uzmanlaşmaya karar vermiştir.

Bugün; yazıcı teknolojilerinin geliştiği ilk yıllardan bu yana çeyrek asrı aşan uzmanlığı, sağlam finansal yapısı, yetkin yönetim kadrosu, geniş dağıtım kanalları ve dürüst ticaret anlayışı ile Türkiye’nin muadil yazıcı ürünleri sektörünün en güvenilir kaynağı olmaya devam ediyor.

aksel printpen muadil kartuş

Türkiye’nin 1 Numaralı Muadil Toner ve Muadil Kartuş Markası: PrintPen

Türkiye’nin ilk Muadil Toner ve Muadil Kartuş markası olan PrintPen, 1989 yılından bu yana sektördeki çeyrek asrı aşan uzmanlığı ile en çok talep edilen muadil markası olmaya devam ediyor. Bağımsız araştırma kurulusu INTERPRO’nun her yıl Türkiye Bilişim Pazarı hakkında yaptığı “BİLİŞİM 500” araştırmasına göre, PrintPen son 10 yıl üst üste muadil yazıcı tüketim ürünlerinde Pazar lideri.

Muadil Toner

Muadil Kartuş

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tum üretim ve yönetim süreçlerini ISO9001 standartlarında %100 müşteri memnuniyetini sağlamak üzere sürdüren Aksel’in pazara sunmakta olduğu Tüm Printpen ürünleri beyan etmekte olduğumuz sayfa baskı kapasitelerini üretmek üzere titizlikle tasarlanmakta ve %100 sayfa baskı kapasite garantisi ile satışa sunulmaktadır.