aksel printpen muadil kartuş

Muadil kartuş Nedir ?

Muadil kartuş Nedir :

Orijinal üreticisinden farklı bir üretici tarafından Lazer veya Mürekkep püskürtmeli yazıcıların ilgili modelleri ile uyumlu olarak çalışmak üzere tasarlanmış ve üretilmiş kartuşlarıdır.

Muadil kartuş neden tercih edilir?

Orjinal ürünlere göre sağlamakta olduğu büyük maliyet avantajları ve giderek artmakta olan güvenililirlikleri ile muadil ürünler tüketiciler arasında giderek daha çok talep görmektedir.

Muadil kartuş alınır mı?

Birçok yazıcı üreticisi yazıcı kartuşları üzerinden sağladıkları ciddi karlılıklar sebebi ile Muadil ürünlere karşı bir tutum sergilemektedir. Üreticiler orjinal ürünlerin tüketilmesi için ciddi çaba sarf etmekte ve maalesef bu durum tüketiciler nezdinde Muadil ürünler için olumsuz bir algı oluşturabilmektedir.

Muadil Kartuş sektörü uzun yıllar içinde kalite çizgisini sürekli olarak yukarıya taşımış yoğun araştırma ve geliştirme bütçeleri ile çok ciddi üretim boyutlarını yakalamıştır. Kaliteli hammadde kullanımı, doğru üretim ve kalite standartlarını takip eden birçok üretici sektörde Markalaşmış ve orjinal baskı kalitesinde güvenilir Muadil ürünler üretir hale gelmişlerdir.

Her türlü üründe olduğu gibi belirli kalite standartlarına sahip olmayan denetimsiz ürünlerin muadil kartuş sektöründe de bulunmakta olduğu göz ardı edilmemeli ürün seçim yapılırken markasız ürünler yerine kalitesini kanıtlamış Marka varlığı bulunan ürünler tercih edilmelidir.

Muadil kartuş fiyatları ?

Orjinal ürünlere göre çok daha uygun fiyatlar ile satışa sunulan Muadil kartuşlar %100’ leri aşkın maliyet avantajları sağlamakta ve başta yoğun baskı yapmakta olan tüm kurum ve kuruluşlar için çok daha düşük bütçeler ile baskı maliyetlerini kontrol altında tutmalarına imkan tanımaktadır.