PrintPen Muadil kartuşlar hangi marka model ile uyumludur?

PrintPen Muadil kartuşlar hangi marka model ile uyumludur?

PrintPen muadil kartuşları masa üstü yazıcı sektöründe faaliyet gösteren başta HP, Samsung, Canon, Lexmark, Brother, Epson ve benzeri birçok markanın üretmekte olduğu binlerce farklı yazıcı modeli için uyumlu olarak üretmektedir.

Kendi yazıcı marka modelime göre Print-Pen muadil kartuş ve toneri nasıl bulurum?

Web sitemizde yer alan arama motoru üzerinden ilgili yazıcı kartuşunuzu belirleyebilir veya iletişim formlarını doldurarak satış ekibimizin sizinle temasa geçmesini sağlayabilirsiniz.

PrintPen nerelerde satılır?

PrintPen ürünleri tüm Türkiyede yaygın bir bayi ağı kanalı ile satışa sunulmaktadir. Size en yakın satış noktalarına ulaşmak için Web sitemizden form doldurduğunuz takdirde satış destek ekibimiz sizleri ilgili satış noktalarına yönlendireceklerdir.
PrintPen ürünleri web üzerinde yer alan Ulusal Satış Portallarında da satışa sunulmaktadır. Arzu ettiğiniz takdirde bu satış portalları üzerinde de ürünlerimizi temin edebilirsiniz.

Print-Pen Nedir ?

Türkiye’nin ilk Muadil Toner ve Muadil Kartuş markası olan PrintPen, 1989 yılından bu yana sektördeki çeyrek asrı aşan uzmanlığı ile en çok talep edilen muadil markası olmaya devam ediyor.
Tum üretim ve yönetim süreçlerini ISO9001 standartlarında %100 müşteri memnuniyetini sağlamak üzere sürdüren PrintPen bağımsız araştırma kurulusu INTERPRO’nun her yıl Türkiye Bilişim Pazarı hakkında yaptığı “BİLİŞİM 500” araştırmasına göre, son 10 yıl üst üste muadil yazıcı tüketim ürünlerinde Pazar lideri.

PrintPen muadil kartuşları neden tercih edilir?

Tüm Printpen ürünleri baskı kapasitelerini üretmek üzere titizlikle tasarlanmakta ve ISO 19752 standartlarına göre %100 sayfa baskı kapasite garantisi ile satışa sunulmaktadır.

PrintPen muadil kartuşları neden farklıdır?

Kartuşlarımızın üzerinde yer alan üretim tarihi ve takip barkodu ile her bir ürünümüzü, üretimin ilk aşamalarına kadar takip ediyor, oluşabilecek sorunların tekrar etmemesi için gerekli çözümleri derhal hayata geçiriyoruz.
Uluslararası ASTM test standartlarına göre özel geliştirdiğimiz kalite kontrol sistemimiz ile ürünlerimiz titizlikle kontrol edilmekte ve satış tarihinden itibaren 1 Yıl garanti ile satışa sunulmaktadır.